Plafond 30-40-tal

Plafond 30-40-tal
Plafond 30-40-tal
Plafond 30-40-tal
Plafond 30-40-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PLAFOND, 30-40 tal, blyinfattat glas, bemålad dekor av årstiderna, diameter 67 cm

Smärre skador

336644

2015-10-23