Nils Fogustedt bricka Svenskt Tenn

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS FOUGSTEDT, bricka, Firma Svenskt Tenn, Stockhom 1927, tenn, graverad dekor, stämplad med änglamärket, diameter 22,5 cm

Smärre bruksslitage

336648

2015-10-23