Väggur mässing

Väggur mässing
Väggur mässing
Väggur mässing
Väggur mässing
Väggur mässing
Väggur mässing

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, 1900-talets första hälft, XVI-stil, märkt "Urmakare O. Rydén, Malmö", mässing, höjd 50 cm

Bruksslitage

336651

2015-10-23