Vaser och skålar 4 dlr

Vaser och skålar 4 dlr
Vaser och skålar 4 dlr
Vaser och skålar 4 dlr
Vaser och skålar 4 dlr

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st., SKÅLAR, 2 st., 1900-talets första hälft, vaserna stämplade CGH resp GAB, vasernas fotavslut i nysilver, rosatonad glasmassa, höjd från 17-31 cm, skålarnas diameter 22 resp 29 cm

Vasernas fötter nedputsade

336655

2015-10-23