Bricka nysilver

Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, 1900-talets mitt, nysilver, på fötter, med genombruten gallerkant, höjd 9, 62 x 42 cm

Slitage, undersidan med gravyr

336659

2015-10-25