Ruth Milles
2015-10-24
336671
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUTH MILLES (1873-1941): Holländsk flicka, gips, signerad Ruth Milles, höjd ca 27 cm
Nagg