Ruth Milles

Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles
Ruth Milles

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUTH MILLES (1873-1941): Holländsk flicka, gips, signerad Ruth Milles, höjd ca 27 cm

Nagg

336671

2015-10-24