Prydnadsföremål 4 dlr

Prydnadsföremål 4 dlr
Prydnadsföremål 4 dlr
Prydnadsföremål 4 dlr
Prydnadsföremål 4 dlr
Prydnadsföremål 4 dlr
Prydnadsföremål 4 dlr

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

VASER, 1 par, skål och flakong, 1900-talets andra hälft, vaserna märkta "Made in Czechoslovakia", malakitimitation i form av grön glasmassa, höjd ca 4,5-16 cm

Obetydlig nagg förekommer

336674

2015-10-23