Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
VASER, 1 par, skål och flakong, 1900-talets andra hälft, vaserna märkta "Made in Czechoslovakia", malakitimitation i form av grön glasmassa, höjd ca 4,5-16 cm
Obetydlig nagg förekommer
336674
2015-10-23