Märklin tågset spåt O

Märklin tågset spåt O
Märklin tågset spåt O
Märklin tågset spåt O
Märklin tågset spåt O
Märklin tågset spåt O
Märklin tågset spåt O

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÄRKLIN TÅGSET, spår O, bestående av urversdrivna ellok RS 910 samt RS 900, 2 personvagnar 17250, bagagevagn 17260, tippvagn samt öppen godsvagn, diverse räls övergång, ånglok, mm, från diverse fabrikat medföljer

Diverse skador, delar saknas, slitage

336695

2015-10-24