Märklin tågset spåt O
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MÄRKLIN TÅGSET, spår O, bestående av urversdrivna ellok RS 910 samt RS 900, 2 personvagnar 17250, bagagevagn 17260, tippvagn samt öppen godsvagn, diverse räls övergång, ånglok, mm, från diverse fabrikat medföljer
Diverse skador, delar saknas, slitage
336695
2015-10-24