Figurin parian

Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, 1900-tal, parian, sittande flicka, höjd 30 cm

Del av tå saknas, invändig nagg

336696

2015-10-23