Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MICHEAL FARRELL (Irland/Frankrike, 1924-2000): "Series(?) au Bistro)", signerad och daterad a tergo Micheal Farrell en Ardéche -82-3, 135x65 cm
336697
2015-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här