Michael Farrell oljemålning

Michael Farrell oljemålning
Michael Farrell oljemålning

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MICHEAL FARRELL (Irland/Frankrike, 1924-2000): "Series(?) au Bistro)", signerad och daterad a tergo Micheal Farrell en Ardéche -82-3, 135x65 cm

336697

2015-10-29