Bordslampa patinerad metall

Bordslampa patinerad metall
Bordslampa patinerad metall
Bordslampa patinerad metall
Bordslampa patinerad metall
Bordslampa patinerad metall
Bordslampa patinerad metall
Bordslampa patinerad metall
Bordslampa patinerad metall

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, patinerad metall, bär otydlig signatur, frostad glaskupa, höjd ca 74 cm

Bruksslitage

336699

2015-10-23