Börge Mogensen bokhyllor
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÖRGE MOGENSEN, bokhyllor, 2 st., Danmark, 4 hyllplan i ek, för Karl Andersson´s, etikettmärkta Bra Bohag samt Brännstämplade Karl Andersson´s, höjd 66, längd 135 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, skador, fläckar
336702
2015-10-29