Figurin, neapellilknande märke

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, 1900-tal, porslin, neapelliknande märke, underglasyrblått, föreställande Esse du Barry, polykromt bemålad, höjd ca 21 cm

Finger och brev med nagg

336703

2015-10-23