Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, "Österbybruk", IKEA:s 1700-talsserie,1990-tal, svakt gulmålat, profilerad skiva, en låda i front, lätt svängda ben, höjd 76, 118 x 60 cm
Slitage
336704
2015-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här