Ljusstakar Firma Svenkst Tenn

Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Firma Svenskt Tenn, stämplade med änglastämpeln Stockholm 1936, barockstil, höjd 13 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

336710

2015-10-29