Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, Firma Svenskt Tenn, stämplade med änglastämpeln Stockholm 1936, barockstil, höjd 13 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage
336710
2015-10-29