Rudolf Flink landskap

Rudolf Flink landskap
Rudolf Flink landskap
Rudolf Flink landskap
Rudolf Flink landskap
Rudolf Flink landskap
Rudolf Flink landskap

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUDOLF FLINK (1906-1988), Landskap, olja på duk, signerad och daterad R Flink -52, 47x57 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

336716

2015-10-29