Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
RUDOLF FLINK (1906-1988), Landskap, olja på pannå, signerad och daterad R Flink -54, 40x56 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
336718
2015-10-29