Rudolf Flink opp

Rudolf Flink opp
Rudolf Flink opp
Rudolf Flink opp
Rudolf Flink opp
Rudolf Flink opp
Rudolf Flink opp

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

RUDOLF FLINK (1906-1988), Landskap, olja på pannå, signerad och daterad R Flink -54, 40x56 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

336718

2015-10-29