Hans Ekegårdh oljemålning

Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning
Hans Ekegårdh oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS EKEGÅRDH (1881-1962), blomsterstilleben, skrapsignerad Ekegårdh, olja på pannå, ca 60 x 50 cm

336733

2015-10-24