Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
VILHELM WOHLERT, takarmatur, "Satellit pendant lamp", för Louis Poulsen, 1950/60-tal, vit glaskupa, etikettmärkt Louis Poulsen på fästet, höjd ca 43 cm
Slitage
336735
2015-10-24