Vilhelm Wolgert Satellit pendant lamp

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

VILHELM WOHLERT, takarmatur, "Satellit pendant lamp", för Louis Poulsen, 1950/60-tal, vit glaskupa, etikettmärkt Louis Poulsen på fästet, höjd ca 43 cm

Lampsockeln med slitage

336737

2015-10-24