Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VILHELM WOHLERT, takarmatur, "Satellit pendant lamp", för Louis Poulsen, 1960-tal, vita glaskupor, etikettmärkt Louis Poulsen, höjd ca 35 cm
Slitage
336739
2015-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här