Vilhelm Wolgert Satellit pendant lamp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILHELM WOHLERT, takarmatur, "Satellit pendant lamp", för Louis Poulsen, 1960-tal, vita glaskupor, etikettmärkt Louis Poulsen, höjd ca 35 cm

Slitage

336741

2015-10-24