Eva Zetterwall oljemålning

Eva Zetterwall oljemålning
Eva Zetterwall oljemålning
Eva Zetterwall oljemålning
Eva Zetterwall oljemålning
Eva Zetterwall oljemålning
Eva Zetterwall oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EVA ZETTERWALL (född 1941): I djungeln, signerad Eva HZ, olja på duk, ca 116x145 cm

Krackeleringar

336742

2015-10-24