Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPOR, 4 st, märkta undertilL EVÅ samt EWÅ ställbara, bemålad plåt, 1950-60-tal, ca 32-36 cm

Kuntoraportti

Slitage, smärre färgbortfall

336747

Päivämäärä:

2015-10-24