Bordslampor
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPOR, 4 st, märkta undertilL EVÅ samt EWÅ ställbara, bemålad plåt, 1950-60-tal, ca 32-36 cm
Kuntoraportti
Slitage, smärre färgbortfall
336747
Päivämäärä:
2015-10-24