Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Ett brev, signerad Zorn, utförd 1913, etsning, 15,7 x 12 cm

LITTERATUR: Asplund 271, Hjert & Hjert 160

Gulnad, fläckar

336750

2015-10-24