Severingsvagn mässing

Severingsvagn mässing
Severingsvagn mässing
Severingsvagn mässing
Severingsvagn mässing
Severingsvagn mässing
Severingsvagn mässing
Severingsvagn mässing
Severingsvagn mässing

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, hyllplan i form av rökfärgade glasskivor, höjd 73, 80x43 cm

Bruksslitage

336780

2015-10-24