Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1800-talets andra hälft, rokokostil, valnöt, skuren dekor, nyckelbussningar i ben, höjd ca 81, 119x65 cm
Sprickor, fläckar, lagningar, ett lås saknas, nyckel saknas
336788
2015-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här