Bord 1800-talets andra hälft

Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1800-talets andra hälft, rokokostil, valnöt, skuren dekor, nyckelbussningar i ben, höjd ca 81, 119x65 cm

Sprickor, fläckar, lagningar, ett lås saknas, nyckel saknas

336788

2015-10-24