Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, björk, på pelarfot, höjd ca 71, diameter 75 cm
Smärre ytskador, renoverad skiva
336790
2015-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här