Fällbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, björk, på pelarfot, höjd ca 71, diameter 75 cm

Smärre ytskador, renoverad skiva

336790

2015-10-24