Andre Duranton oljemålning

Andre Duranton oljemålning
Andre Duranton oljemålning
Andre Duranton oljemålning
Andre Duranton oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDRE DURANTON (född 1905): Komposition med katt och föremål, signerad A. Duranton, olja på duk 38 x 55 cm

Någon obetydlig repa

336794

2015-10-24