Oljemålning Paris

Oljemålning Paris
Oljemålning Paris
Oljemålning Paris
Oljemålning Paris
Oljemålning Paris
Oljemålning Paris

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, parismotiv, signerad G. Koopman, olja på duk, 39,5 x 59 cm

Skador, färgbortfall

336798

2015-10-24