Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, parismotiv, signerad G. Koopman, olja på duk, 39,5 x 59 cm
Skador, färgbortfall
336798
2015-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här