Ljusstakar barockstil

Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, mässing, barockstil, 1900-tal, ena märkt Jönköping, höjd 23 cm

Slitage

336871

2015-10-24