Rymatta oval

Rymatta oval
Rymatta oval

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYAMATTA, 1960-tal, lugg delvis i linne, oval form, ca 250 x 170 cm
Proveniens: specialbeställd till möbel formgiven av Johannes Anderen Trensum

336875

2015-11-05