Fåtölj 1960-tal
2015-10-24
336877
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1960-tal, stomme i teak, klädd i grön textil, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, blekt klädsel