Gunghäst Gemla

Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla
Gunghäst Gemla

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNGHÄST, Gemla, 1920/30-tal, vitmålad med grön gungställning, sitthöjd ca 72 cm.

Sadel och man saknas, slitage

336879

2015-10-24