Dockservis Maj för Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, dockservis, 16 dlr, "Maj"

Smärre skador, terriner med lagningar

336881

2015-10-24