Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
JACK LEMBECK (USA, född 1942): Utan titel, signerad och daterad Jack Lembeck 1982, blandteknik på papper, bladmått 105x76,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
336902
2015-10-28