Jack Lembeck blandteknik

Jack Lembeck blandteknik
Jack Lembeck blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

JACK LEMBECK (USA, född 1942): Utan titel, signerad och daterad Jack Lembeck 1982, blandteknik på papper, bladmått 105x76,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

336902

2015-10-28