Skål Edward Hald Orrefors

Skål Edward Hald Orrefors
Skål Edward Hald Orrefors
Skål Edward Hald Orrefors
Skål Edward Hald Orrefors

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

SKÅL, Orrefors, Edvard Hald, graverad dekor, signerad och daterad H. 72. 1922 Orrefors, diameter 22, höjd 19, cm

336923

2015-10-24