Lena Cronqvist färglitografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): (2), ur "Ett drömspel", signerad, 91/170, färglitografier, 73 x 53 cm

336963

2015-10-24