Ring brosch clips silver emalj
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
RING, BROSCH, CLIPS, 1 par, sterlingsilver, modell "Daisy", ringen stämplad DAN Copenhagen med lila emaljdekor, diameter 3,7 cm, ringstorlek ca 18,5 mm, broschen stämplad Lund Copenhagen med svart emalj, diameter 3,7 cm, clipse stämplade A. Michelsen med vit emalj, diameter 1,8 cm
Kuntoraportti
Clips med emaljskador
336966
Päivämäärä:
2015-10-30