Ring brosch clips silver emalj

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

RING, BROSCH, CLIPS, 1 par, sterlingsilver, modell "Daisy", ringen stämplad DAN Copenhagen med lila emaljdekor, diameter 3,7 cm, ringstorlek ca 18,5 mm, broschen stämplad Lund Copenhagen med svart emalj, diameter 3,7 cm, clipse stämplade A. Michelsen med vit emalj, diameter 1,8 cm

Kuntoraportti

Clips med emaljskador

336966

Päivämäärä:

2015-10-30