Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NATTLJUSSTAKE, barock, 1700-tal, järn, justerbar ljushållare, höjd ca 19 cm, VEKESSAX medföljer
Slitage
336981
2015-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här