Ljuskrona art deco-stil

Ljuskrona art deco-stil
Ljuskrona art deco-stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, art deco-stil, 1900-talets första hälft, patinerad mässing, 6 glaskupor, 47, diameter 72 cm

En glaskupa med professionell lagning

336982

2015-10-25