Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, mässing, barock, stämplad SS för Stephan Schirmer (mästare 1593), höjd ca 13 cm
LITTERATUR: Jens E. Larsen "Gammelt messing" s.120
Bucklor, lagningar
336984
2015-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här