Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAPIO WIRKKALA, vas, glas. blå och rökfärgad glasmassa, stjärnformad, signerad Tapio Wirkkala -35131, höjd ca 21 cm
Smärre bruksslitage
336988
2015-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här