Vas skålar Tapio Wirkkala

Vas skålar Tapio Wirkkala
Vas skålar Tapio Wirkkala
Vas skålar Tapio Wirkkala
Vas skålar Tapio Wirkkala
Vas skålar Tapio Wirkkala
Vas skålar Tapio Wirkkala

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAPIO WIRKKALA, vas, glas. blå och rökfärgad glasmassa, stjärnformad, signerad Tapio Wirkkala -35131, höjd ca 21 cm

Smärre bruksslitage

336988

2015-10-25