Dorothea Tanning färgetsningar
2015-10-27
337030
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DOROTHEA TANNING (1910-2012), (3), kompositioner, färgetsningar, signerade, numrerade 77/100, 28x21 cm