Stolar Ludvig XVI-stil
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 12 st, Frankrike, Ludvig XVI-stil, bemålade, stoppade sitsar och ryggar, pärlspikade, skuren dekor, randig klädsel, sitthöjd 47 cm
Skador, slitage, färgbortfall, klädsel med fläckar och slitage
337033
2015-10-25