Pierre Alechinsky

Pierre Alechinsky
Pierre Alechinsky

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition, signerad, 57/100, färglitografi, bladmått ca 65,5x50,5 cm, oramad

337034

2015-10-27