Jean Fautrier etsning

Jean Fautrier etsning
Jean Fautrier etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEAN FAUTRIER (1898-1964): La Foret, färgakvatint, signerad, 20/100, 44x35 cm, oramad

337035

2015-10-27