Väggspegel 1700-tal

Väggspegel 1700-tal
Väggspegel 1700-tal
Väggspegel 1700-tal
Väggspegel 1700-tal
Väggspegel 1700-tal
Väggspegel 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

5 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1700-talets andra hälft, medaljong med porträtt, delvis bronserad skuren dekor, höjd 120x67 cm

Senare bronserad bemålad

337037

2015-10-25